Venkovní sezóna - tréninky fotbalové hřiště SK Uničov
Úterý 16:30 - 18:00 UMTRA
Čtvrtek 16:30 - 18:00 Medlov
Pátek 16:30 - 18:00 UMTRA
Sraz nejpozději 15 minut před zahájením tréninku
Věci na trénink: fotbalový míč č.4, dres, trenýrky, teplákovou soupravu, pití - neperlivé
v případě nepříznivého počasí: nepromokavou bundu, tenisky
Přihlášené venkovní turnaje - mistrovské utkání krajské soutěže mladších žáků
Mistrovská utkání hrajeme na hřišti FK Medlov
16.8.2018 PÚ Šumperk 17:00 venku sraz 16:20 Žerotínova 1691/55, Šumperk 787 01
24.8.2019 So Uničov Tráva Turnaj ( SK Uničov modrá, SK Uničov bílá, FK Šumperk, HFK Olomouc, FC SO Bruntál, TJ Valašské Meziříčí, SK Hranice 2009, SK Hranice 2010, FC Boskovice, SK Sigma Olomouc modrá, SK Sigma Olomouc zelená, FC Baník Ostrava, MFK Vyškov, FC Hlučín )
4.kolo Ne 25.8.2019 FK Mikulovice 12:00 Venku Adresa: Hlavní 190, 79084 Mikulovice, Trasa 80,9 km - 1:40 h sraz 11:10, Vítězství 8:2
5.kolo Ne 1.9.2019 SK Chválkovice 10:00 Doma Sraz 9:10, prohra 7:2
6.kolo Pá 6.9.2019 SK Jesenec-Dzbel 16:30 Venku Adresa: Dzbel 124, 33,9 km - 43 min Sraz: 15:45 Vítězství 5:1
1.kolo Út 10.9.2019 SK Loštice 1923 16:30 Doma Sraz 15:40 Prohra 4:1
7.kolo Ne 15.9.2019 KMK Zubr Přerov 10:00 Doma Sraz 9:10 Vítězství 5:3
Ondrášovka Cup 17.9.2019 13:00 Moravský Beroun ( více v Ondrášovka Cup 2019/2020 ) - postup do II.kola
8.kolo So 21.9.2019 Olympia Bruntál 11:00 Venku Adresa: Moravský Kočov 165, 79201 Bruntál, 50,8 km za 53 min, Sraz 10:10 Prohra 4:0
3.kolo St 25.9.2019 Sokol Újezdec 16:30 Doma Sraz 15:45 Výhra 4:2
9.kolo So 28.9.2019 Sokol Nový Malín 09:30 Doma Sraz 8:40 Výhra 2:1
Turnaj Ne 29.9.2019 Šumperk, Adresa: Žerotínova 55, Sraz 8:25 bude nominace. Skupina A: FK Šumperk, HFK Olomouc, FK Jeseník, SK Uničov, SKŘ Česká Ves, TJ Libina. Skupina B: FC Pálava Mikulov, SK Sigma Olomouc, FK Pardubice, SK Prostějov, TJ Sokol Nový Malín, FK Šumperk 2010
Ondrášovka Cup 1.10.2019 13:00 HFK Olomouc ( více v Ondrášovka Cup 2019/2020 ) - o postup do kvalifikace
10.kolo Ne 6.10.2019 Sokol Tovačov 10:00 Doma Sraz 9:10 Prohra 0:4
8.10.2019 Út 17:00 PÚ HFK Olomouc sraz 16:30 převlečeni, obdrží rozlišováky
11.kolo So 12.10.2019 FK Horka nad Moravou 10:00 Venku Adresa: P. Bezruče 694
783 35 Horka nad Moravou 21,4 km - 26 min, Sraz 9:10 prohra 4:2
Ondrášovka Cup 16.10.2019 13:00 1. SK Prostějov ( více v Ondrášovka Cup 2019/2020 ) - o postup do finále - A JSME TAM
12.kolo So 19.10.2019 Haná Prostějov 14:00 Doma Sraz 13:10 Výhra 5:4
13.kolo So 26.10.2019 FC Kostelec na Hané 10:00 Venku Legionářská ev.č. 101, 798 41 Kostelec na Hané 36,1 km - 46 min, Sraz 09:10, Výhra 4:3
2.kolo So 2.11.2019 FK Šumperk 12:30 Venku Žerotínova 1691/55, Šumperk 787 01, 37 km - 40 min, Sraz 11:40, Remíza 2:2, prohra na penalty
16.kolo So 28.3.2020 Sokol Újezdec 12:00 Venku TJ Sokol Újezdec
č. 314, 750 02 Přerov, 60,8 km - 57 min, Sraz 11:10 - Odloženo na 26.4.2020 ( v termínu 28.3.2020 bude přátelské utkání proti ml. žákům Litovle od 17:00 na UMTRA )
17.kolo Ne 5.4.2020 FK Mikulovice 10:00 Doma Sraz 9:10
10.4.2020 turnaj Boskovice 5+1
18.kolo Ne 12.4.2020 SK Chválkovice 13:00 Venku Olomouc, Chválkovice 515
779 00 Olomouc, 28 km - 31 min Sraz 12:10
19.kolo Ne 19.4.2020 SK Jesenec-Dzbel 10:00 Doma Sraz 9:10
20.kolo So 25.4.2020 KMK Zubr Přerov 10:00 Venku Hranická 157, 75124 Přerov - Předmostí, 55,4 km - 47 min, Sraz 9:10
16.kolo Ne 26.4.2020 Sokol Újezdec 12:00 Venku TJ Sokol Újezdec
č. 314, 750 02 Přerov, 60,8 km - 57 min, Sraz 11:10
21.kolo Ne 3.5.2020 Olympia Bruntál 10:00 Doma Sraz 9:10
14.kolo St 6.5.2020 SK Loštice 1923 16:30 Venku Ke Koupališti 46, 789 83 Loštice 25 km - 27 min, Sraz 15:40
9.5.2020 - 10.5.2020 finálový turnaj Ondrášovka Cup v Benešově u Prahy
22.kolo So 9.5.2020 Sokol Nový Malín 16:30 Venku 788 03 Nový Malín 157 29,5 km - 40 min, Sraz 15:40
23.kolo So 16.5.2020 Sokol Tovačov 17:00 Venku Tovačov I-Město 659 51,3 km - 50 min, Sraz 16:10
Triangl So 23.5.2020 10:00 Vyškov Mlýnská 10, Vyškov 682 01, 70,2 km - 55 min. ( MFK Vyškov, 1.SK Prostějov, Jiskra Staré Město, SK Uničov ) sraz 9:30 ( 7+1 )
24.kolo Ne 24.5.2020 FK Horka nad Moravou 10:00 Doma Sraz 9:10 - zrušeno
Přátelské utkání Čt 28.5.2020 FK Šumperk Venku Žerotínova 1691/55, Šumperk 787 01, 37 km - 40 min, Sraz 15:45 nepřevlečeni, 16:00 oblečeni ( 7+1 ) šatna k dispozici
25.kolo So 30.5.2020 Haná Prostějov 17:00 Venku Adresa: Za Místním nádražím, Prostějov, 44,2 km - 39 min Sraz 9:10 - zrušeno
26.kolo St 3.6.2020 FC Kostelec na Hané 17:00 Doma Sraz 16:10 - zrušeno
Přátelské utkání Čt 4.6.2020 FK Šumperk 16:30 Doma ( Medlov ) Sraz 16:00 ( 7+1 )
Turnaj Pá - So 5.6. - 6.6.2020 36. ročník turnaje 1. FC Viktorie Přerov ( v minulém roce se turnaje zúčastnilo 32 týmů, hrací systém 7+1, nominace 11+1 ) - zrušeno
Přátelské utkání So 6.6.2020 FC Slavoj Olympia Bruntál 10:00 venku ( 7+1 ) sraz 9:15 adresa: Rýmařovská 1456/4, 792 01 Bruntál, šatna k dispozici
15.kolo Ne 14.6.2020 FK Šumperk 10:00 Doma - zrušeno
Přátelské utkání St 17.6.2020 FK Šumperk 16:30 Doma ( Medlov ) Sraz 16:00 ( 5+1 )
27.6.2020 so Turnaj Rýmařov Lord Cup - zrušeno
28.6.2020 - 29.6.2020 finálový turnaj Ondrášovka Cup v Benešově u Prahy
12.8.2020 - 16.8.2020 soustředění Rožnov pod Radhoštěm
22.8.2020 so Turnaj Uničov ( SK Uničov, FC Baník Ostrava, FC Slavoj Bruntál, FK Šumperk, 1.FC Slovácko, FC Hlučín, HFK Olomouc )